O nás

Náš příběh

Náš směr

  • RychlostZakládáme si na spolehlivé komunikaci. Ozveme se Vám v co nejkratším čase v ten samý den. Váš požadavek se vždy budeme snažit kladně vyřídit v nejkratší možné době.
  • SpolehlivostSpolečnost 1. transportní s.r.o. je odborníkem na dopravu a servis a je schopna odpovědět na všechny vaše potřeby v celé ČR.
  • UpřímnostNaším posláním je poskytovat výjimečné služby tím nejvhodnějším způsobem. Jsme zvyklí dodávat ve slíbeném čase a jednáme v nejlepším zájmu našich klientů.

Kdo jsme?

Specializujeme se na přepravu chlazeného zboží dodávkovými a nákladními vozidly o hmotnosti do 18 t v různých konfiguracích, což nám umožňuje se přizpůsobit nejrůznějším potřebám přepravovaného zboží a požadavkům našich zákazníků.

V oblasti autodopravy působíme již od roku 2010 a postupně jsme si vybudovali tvář pružné, spolehlivé a solidní společnosti. Velmi si vážíme našich obchodních partnerů, z nichž většina je našimi dlouhodobými klienty, což je pro nás známkou jejich spokojenosti a našeho úspěchu.

Specializujeme se na přepravu zboží dodávkovými vozidly o hmotnosti do 3,5t  v různých provedeních, což nám umožňuje se  přizpůsobit nejrůznějším potřebám přepravovaného zboží a požadavkům našich zákazníků .

Jsme schopni operativně řešit neplánované nebo i mimořádné  situace, včetně přistavení náhradního vozidla. 

Dále provozujeme autoservis pro osobní a dodávková vozidla v Praze 6 – Ruzyně. Naší předností je individuální přístup a řešení problémů na míru Vašim potřebám.  Zázemí servisu je vybaveno moderním zařízením, přípravky a diagnostickými přístroji, kterými jsme schopni rychle a spolehlivě určit závadu a tu pak efektivně odstranit.

Jako další službu nabízíme pronájem přepravníků na koně.

Naše historie

1995

V tomto roce si majitel společnosti pořídil první dodávkový vůz značky Peugeot – Boxer a začal rozvážet noviny pro PNS. Tímto započal svoje počátky podnikání, které provozoval k hlavnímu pracovnímu poměru jako skladník.

1996

Podnikání se dařilo, tak majitel pořídil další dva vozy pro uspokojení nové zakázky (rozvozu letáků) pro další společnost.

2000

Nákup dalších vozidel – celkem tedy 6 vozidel ve vozovém parku. Přišla další zakázka pro Nestlé a Opavia.
Majitel opouští zaměstnanecký poměr jako skladník a naplno se věnuje podnikání.

2010

Založení společnosti 1. transportní s.r.o. z důvodu nárůstu zakázek. Majitel se naplno věnuje nové společnosti, které se tak daří.

2020 – nyní

Flotila vozidel společnosti se rozrůstá a tak si založila vlastní autoservis, který v dnešní době nabízí veřejnosti.

Společnost zakoupila několik přepravníků na koně za účelem pronájmu.

Můžeme být Vaším obchodním partnerem a pomůžeme Vám v silném růstu.